Światowy Dzień Pluszowego Misia w bibliotece

W tygodniu poprzedzającym Światowy Dzień Pluszowego Misia, w bibliotece szkolnej przygotowano wystawkę, na której zaprezentowano wiele książek dla dzieci, których bohaterem jest MIŚ. Na wystawce znalazły się między innymi książki: Janiny Porazińskiej "Pamiętnik Czarnego Noska", Łukasza Wierzbickiego „Dziadek i niedźwiadek”. Historia prawdziwa, Alana Aleksandra Milne „Kubuś Puchatek”, Czesława Janczarskiego „Gromadka Misia Uszatka”. Uczniowie cały tydzień chętnie wypożyczali książki o misiach. W Międzynarodowym Dniu Pluszowego Misia, dzieci z klasy 2d, które brały udział w grze dydaktycznej, odwiedziły bibliotekę, przyniosły swoje ulubione pluszaki oraz wykazały się znajomością książek o misiach- bohaterach literackich.