Copyright 2024 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

Lekcje zdalne

Od 20 grudnia do 9 stycznia zajęcia w szkołach w systemie zdalnym.

Więcej informacji na stronie MEiN >>TUTAJ<<

Ogłoszenie w sprawie szczepień przeciw Covid-19 dla dzieci w wieku 5-11 lat

Szanowni Państwo,

w załączeniu przekazujemy wspólny list Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka oraz Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego dotyczący szczepień dzieci w wieku 5-11 lat przeciw COVID-19. W liście ministrowie informują o rekomendacji Europejskiej Agencji Leków dotyczącej szczepień w tej grupie wiekowej. Przytaczają także dane świadczące o skuteczności i bezpieczeństwie stosowania szczepionki wśród najmłodszych.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie w sprawie szczepień przeciw Covid-19 dla dzieci powyżej 12 roku życia

  1. Konferencja on-line dla zainteresowanych rodziców, dotycząca szczepień dzieci od 12. roku życia będzie dostępna od 3 września br. od godz. 18.00, pod linkiem: https://youtu.be/dv6RCNwlYKk.
    - w załączeniu otrzymany od Narodowego Funduszu Zdrowia – Oddziału Mazowieckiego, wykaz punktów szczepień, zlokalizowanych na terenie województwa mazowieckiego (załącznik nr 1).
    - w załączeniu przekazuję również wykaz pracowników Kuratorium, do których możecie Państwo zgłaszać, zgodnie z właściwością terytorialną, informacje o ewentualnej odmowie współpracy podmiotów medycznych w zakresie szczepień (załącznik nr 2).

    Czytaj więcej...

f t g m