Informacje na temat obiadów szkolnych

Jadłospis:

29.11.21r                                       alergeny

zupa krupnik ,pieczywo,     1,3,7,9

udko duszone ,ziemniaki,

marchewka oprószana,

woda z cyt, mandarynki.   1,3,7,9

30.11.21

zupa  z soczewicy, pieczywo, ,1,3,7,9

pierogi z serem i jogurtem,

marchewki do chrupania,

kompot.

01.12.21r

zupa jarzynowa, pieczywo, 1,3,7,9

zrazy wieprzowe w sosie wł,                         1,3,7

kasza jęczmienna,

sur z marchwi i jabłek, woda z cyt.

02.12.21

zupa serowa z makaronem,   1,3,7,9

kotlet schabowy, ziemniaki,                                      1,3,7,9

sur z rzepy ze szczypiorem,

kompot.

03.12.21

zupa pomidorowa z ryżem,                       1,3,7,9

ryba pieczona ,ziemniaki,                         1,3,7,9

sur z kapusty kiszonej,

kompot ,jabłko.

Koszt obiadów:

Cena obiadów na miesiąc grudzień wynosi:

15ob x 5zł = 75 zł

Cena obiadów dla nauczycieli wynosi :

15ob x 7,50zł = 112.50 zł

Dnia 22.12.21r (środa ) ze względu na organizowane wigilie klasowe obiadu nie będzie.
Zakupu obiadów prosimy dokonywać do 3 grudnia
Przypominamy o odpisywaniu obiadów z m-ca listopada tych uczniów którzy byli na kwarantannie. Jednocześnie informujemy że wszystkie odpisy muszą być wykonane
w m-cu grudniu (w styczniu nie będzie można zrobić odpisów z grudnia 21r. Odpisy z grudnia prosimy dokonywać do 22.12.21r przynosząc w kopercie niewykorzystane kartki obiadowe z numerem konta.

Abonamenty obiadowe dla klas 4-8 będą wydawane za okazaniem dowodu wpłaty w dniu 1, 2, 3 grudnia na stołówce szkolnej.

Abonamenty obiadowe dla klas 1-3 będą wydawane u wychowawcy klasy za okazaniem dowodu wpłat.

Zasady płatności:

W związku z zagrożeniem COVID-19 opłaty za obiady będą przyjmowane wyłącznie w formie przelewów na rachunek bankowy.

Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

ul. Pescantina 2

08-110 Siedlce

ING BANK ŚLĄSKI: 54 1050 1953 1000 0023 5336 0528

Uwaga!
Bardzo prosimy w tytule wpłaty wpisywać: Imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

Zasady opłat przelewem:

• przelew powinien być dokonany wcześniej, tak aby pieniądze wpłynęły na konto szkoły najpóźniej w przedostatnim dniu miesiąca poprzedzającego miesiąc objęty abonamentem (nie dotyczy opłat za m-c styczeń)
  • przed dokonaniem przelewu w kolejnym miesiącu (w przypadku jeżeli w poprzednim miesiącu były uprawnione odpisy obiadów), rodzic powinien ustalić telefonicznie ilość odpisów (tel 257943995)
  • w tytule płatności należy wpisać imię i nazwisko dziecka , klasę oraz miesiąc, za który dokonywana jest wpłata

JEŻELI OBIADY BĘDĄ OPŁACANE ZA NIEPEŁNY MIESIĄC TO W TYTULE PŁATNOŚCI NALEŻY UWZGLĘDNIĆ, KTÓRE DNI POWINNY BYĆ ODLICZONE WZÓR OPISU PRZELEWU

Jan Kowalski, 3a, wrzesień bez 4,7

• odpłatność za 1 obiad wynosi 5zł
  • abonamenty będą wydawane uczniom u p. intendentki lub wychowawcy klasy po przedstawieniu dowodu wpłaty (wydruk z systemu bankowego)

W przypadku odwołania obiadów należy to zrobić do godziny 9:00 dzwoniąc do Pani intendentki
pod numer: 25 794 39 95.
Nie zgłoszenie do godz. 9:00 rezygnacji z obiadu danego dnia skutkuje brakiem możliwości jego odliczenia.

Na tablicy ogłoszeń przy jadłospisie zamieszczamy informację o alergenach występujących w produktach w przygotowanym obiedzie.

Intendent
Urszula Konopka