Copyright 2022 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

RADA PEDAGOGICZNA W ROKU SZKOLNYM 2022/2023
dr Karol Wnorowski - dyrektor
mgr Joanna Jakubik – wicedyrektor
mgr Izabela Wróbel – wicedyrektor

Język polski
mgr Krupa Weronika
mgr Olejniczak Monika
mgr Szpura-Łukasiuk Iwona
mgr Wolska Katarzyna (urlop)
mgr Wójcik Natalia
mgr Zwolińska Ewa

 

Język angielski
mgr Flanczewska Edyta
mgr Makowiecka Małgorzata
mgr Nikoniuk Joanna
mgr Paszkowska Aleksandra  Stańczuk Agnieszka
mgr Zalewska Małgorzata
mgr Zwolińska Monika

 

Język niemiecki
mgr Rozbicka Iwona
mgr Wróbel Izabela

 

Historia i WOS
mgr Chwedczuk Wojciech
mgr Dudewicz Izabela
mgr Olszewska Jadwiga

 

Matematyka
mgr Barbaszyńska Agnieszka
mgr Jakubik Joanna
mgr Łobacz Kamila
mgr Prokop Iwona
mgr Wojdyna Małgorzata

 

Informatyka
mgr Góral Anna
mgr Jakubik Joanna
mgr Kozaczuk Mariusz
mgr Prokop Iwona
mgr Wojdyna Małgorzata

 

Fizyka
mgr Musiejczuk Grażyna

 

Chemia
mgr Sugier Dorota
dr Wnorowski Karol

 

Biologia
mgr Pilich Elżbieta

 

Przyroda
mgr Musiejczuk Grażyna
mgr Pilich Elżbieta

 

Geografia
mgr Kępa Dorota
mgr Pieciukiewicz Małgorzata
Plastyka
mgr Kozak Piotr
mgr Turkowski Maciej

 

Muzyka
mgr Różański Dariusz
mgr Turkowski Maciej

 

Technika
mgr Kozak Piotr

 

Religia
ks. mgr Grzebisz Piotr
mgr Kruś-Rowicka Magdalena
mgr Paczóska Urszula
mgr Szaniawska Mirosława
mgr Zalewska Małgorzata

 

Wychowanie fizyczne
mgr Araszkiewicz Tomasz (urlop)
mgr Bareja Paweł
mgr Chomicz Marcin
mgr Dobrowolski Paweł
mgr Figarski Cezary 
mgr Hodun Marta
mgr Mierzejewski Piotr
mgr Podgórzak Robert
mgr Saja Marcin
mgr Stempień Iwona
mgr Wojtczak- Belniak Dorota (urlop)

 

Wychowanie do życia w rodzinie
mgr Kot Katarzyna
mgr Olszewska Jadwiga

 

Doradztwo zawodowe
mgr Dudewicz Izabela

 

Edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Kozaczuk Mariusz

 

Edukacja wczesnoszkolna
mgr Chróściel Kinga (urlop)
mgr Gregor-Mitura Anna
mgr Kajka Małgorzata
mgr Kot Katarzyna
mgr Kruś-Rowicka Magdalena
mgr Maruszewska Sylwia
mgr Michalak Izabela
mgr Olszewska Anna
mgr Pasztor Paweł
mgr Przekaza Magda
mgr Staniszewska Anna
mgr Szaniawska Sylwia
mgr Szmurło Aleksandra
mgr Szymczak Małgorzata
mgr Topolewska Ewelina Nauczyciele wspomagający
mgr Artych Agnieszka
mgr Biarda Ewa
mgr Bielecka Monika
mgr Chmielak-Sarzyńska Agnieszka
mgr Drygiel Anna
mgr Grochowska Patrycja
mgr Gruszecka Sylwia
mgr Izdebska Martyna
mgr Micun Katarzyna
mgr Szalej Weronika

 

Pedagog
mgr Księżopolska Mariola

 

Pedagog specjalny
mgr Olszewska Anna

 

Psycholog
mgr Gregorczuk Paweł
mgr Kowalczyk Agnieszka

 

Logopeda
mgr Kamecka Justyna

 

Biblioteka
mgr Kogut Małgorzata
mgr Płatkowska Joanna
mgr Szewczak Agnieszka
mgr Tatarczak Danuta

 

Świetlica
Bednarczyk Beata
mgr Bosek Ewelina (urlop)
mgr Gawrońska Katarzyna
mgr Kowalczyk Danuta
mgr Płatkowska Joanna
mgr Rola Magdalena
mgr Szewczak Agnieszka
mgr Szupłak Martyna
mgr Stefaniuk Wioleta
mgr Stempień Iwona
mgr Szaniawska Sylwia
mgr Wawryniuk Izabela
mgr Zienkiewicz Justyna

 

Oddział przedszkolny
6-latki
mgr Kesling Agata
mgr Rychlik Karolina

 

f t g m