Copyright 2021 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

RADA PEDAGOGICZNA W ROKU SZKOLNYM 2021/2022
dr Karol Wnorowski - dyrektor
mgr Małgorzata Wojdyna – wicedyrektor
mgr Izabela Wróbel – wicedyrektor
mgr Tomasz Araszkiewicz - kierownik obiektów sportowych

Język polski
mgr Kowalczyk Danuta
mgr Olejniczak Monika
mgr Szpura-Łukasiuk Iwona
mgr Wolska Katarzyna
mgr Zwolińska Ewa
Język angielski
mgr Flanczewska Edyta
mgr Makowiecka Małgorzata
(urlop)
mgr Nikoniuk Joanna (urlop)
mgr Paszkowska Aleksandra
Stańczuk Agnieszka
mgr Taraszewski Jacek
mgr Zwolińska Monika
Język niemiecki
mgr Bielecka Monika
mgr Rozbicka Iwona
mgr Szaniawska Sylwia
mgr Wróbel Izabela
Historia i WOS
mgr Chwedczuk Wojciech
mgr Dudewicz Izabela
mgr Olszewska Jadwiga (urlop)
Matematyka
mgr Barbaszyńska Agnieszka
mgr Jakubik Joanna
mgr Prokop Iwona
mgr Wojdyna Małgorzata
Informatyka
mgr Jakubik Joanna
mgr Kozaczuk Mariusz
mgr Poślada Mariusz
mgr Prokop Iwona
Fizyka
mgr Musiejczuk Grażyna
mgr Sugier Dorota
Chemia
mgr Musiejczuk Grażyna
mgr Sugier Dorota
dr Wnorowski Karol
Biologia
mgr Pilich Elżbieta
Przyroda
mgr Musiejczuk Grażyna
mgr Pilich Elżbieta

Geografia
mgr Kępa Dorota
mgr Pieciukiewicz Małgorzata
Plastyka
mgr Kozak Piotr
mgr Turkowski Maciej
Muzyka
mgr Różański Dariusz
mgr Turkowski Maciej
Technika
mgr Kozak Piotr
Religia
ks. mgr Grzebisz Piotr
mgr Kruś-Rowicka Magdalena
mgr Paczóska Urszula
mgr Zalewska Małgorzata
Wychowanie fizyczne
mgr Araszkiewicz Tomasz
mgr Bareja Paweł
mgr Chomicz Marcin
mgr Figarski Cezary
mgr Hodun Marta
mgr Mierzejewski Piotr
mgr Podgórzak Robert
mgr Stempień Iwona
mgr Wojtczak- Belniak Dorota
Wychowanie do życia w rodzinie
mgr Kot Katarzyna
mgr Księżopolska Mariola
Doradztwo zawodowe
mgr Dudewicz Izabela
Edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Kozaczuk Mariusz
Edukacja wczesnoszkolna
mgr Chróściel Kinga
mgr Gregor-Mitura Anna
mgr Jastrzębska Monika
mgr Kesling Agata
mgr Kot Katarzyna
mgr Kruś-Rowicka Magdalena
mgr Olszewska Anna
mgr Pasztor Paweł
mgr Staniszewska Anna
mgr Szaniawska Sylwia
mgr Szmurło Aleksandra
mgr Szupłak Martyna
mgr Szymczak Małgorzata
mgr Topolewska Ewelina

Nauczyciele wspomagający
mgr Artych Agnieszka
mgr Bielecka Monika
mgr Chmielak-Sarzyńska
Agnieszka
mgr Gawrońska Katarzyna
mgr Gruszecka Sylwia
mgr Kajka Małgorzata
mgr Kupińska Malwina
Pedagog
mgr Księżopolska Mariola
Psycholog
mgr Gregorczuk Paweł
mgr Kowalczyk Agnieszka
Logopeda
mgr Kamecka Justyna
Biblioteka
mgr Kogut Małgorzata
mgr Misztela Bożena
mgr Szewczak Agnieszka
mgr Tatarczak Danuta
Świetlica
mgr Bosek Ewelina
mgr Kowalczyk Danuta
mgr Krupa Weronika
Litwińska Aneta
mgr Płatkowska Joanna
mgr Rola Magdalena
mgr Rozwadowska Bożena
mgr Szewczak Agnieszka
mgr Szupłak Martyna
mgr Stefaniuk Wioleta
mgr Stempień Iwona
Oddziały przedszkolne
6-latki
Maruszewska Sylwia
mgr Michalak Izabela
mgr Rychlik Karolina

f t g m