Oddziały przedszkolne 2021/2022

Witamy na stronie oddziałów przedszkolnych.

dzieci

Szkoła do hymnu

10 listopada dzieci z grupy 0A o godzinie 11:11, wzięły udział w akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki " Szkoła do hymnu".

Międzynarodowy Dzień Jeża

10 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Jeża. W zerówce Dzień Jeża nie tylko 10 listopada.

A jak narysować Jeża w prosty sposób? Zachęcamy do skorzystania ze strony Art project for kids : https://artprojectsforkids.org/draw-a-hedgehog/

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto dla pracowników oświaty. W tym dniu Nasze przedszkolaki podziękowały Dyrekcji, swoim Paniom i Pracownikom Szkoły za trud włożony w ich nauczanie i wychowanie. Dzieci zaprezentowały się najlepiej jak umiały. Nie zabrakło wierszy, życzeń, piosenek, które w całości stworzyły piękne podziękowanie za codzienną troskę, oddanie i serdeczność.

Wspaniały gość w naszej szkole

05 października odwiedził nas wspaniały gość Czako. Pies pasterski – to typ psa, który w drodze selekcji dokonywanej przez człowieka, nabrał cech obrońcy stad zwierząt hodowlanych przed drapieżnikami. To niezwykłe spotkanie zostało zorganizowane przez nauczycieli Świetlicy. Dzieci z grupy 00 dziękują za zaproszenie!

Wycieczka grupy 00 do Starych Igań

04 października dzieci z grupy 00 pojechały na wycieczkę do Krainy Przygód Wojciech Głuchowski w Starych Iganiach. Poznając najbliższe okolice przedszkolaki miały szansę brać udział w konkurencji dojenia krowy, w jeździe kładem, w grze mini golfie oraz w śpiewaniu piosenek na karuzeli. Nie zabrakło również aktywności na placu zabaw. Zmęczone ale szczęśliwe wróciły  do Szkoły. Dobra zabawa to podstawa.

Przygotowywanie pracy plastycznej na konkurs pt. „Nasz błogosławiony patron”

24 września nasi mali artyści rozpoczęli malowanie obrazu na konkurs szkolny o naszym patronie bł. Stefanie Kardynale Wyszyńskim

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

20 września w  naszej szkole obchodziliśmy „Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka”. Dzieci uczestniczyły we wspólnej zabawie oraz grach zespołowych. Pełne uśmiechu i radości Przedszkolaki przypomniały sobie również o swoich prawach i obowiązkach. Na zakończenie panie złożyły dzieciom życzenia i wręczyły każdemu medal Super Przedszkolaka. Było wesoło i kolorowo.

Bezpieczeństwo jest priorytetem

13 września dzieci z naszych oddziałów przedszkolnych brały udział w zajęciach warsztatowych dotyczących udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia prowadziła pani Aleksandra Szmurło (nauczyciel kl. 1C).

Program autorski w zakresie wspierania wychowania przedszkolnego

i wczesnoszkolnego realizowany w oddziałach przedszkolnych w naszej szkole.

Opowiastki dla grzecznych dzieci - program.

Opowiastki dla grzecznych dzieci - broszura.

Pod programem znajduje się link do ankiety. Bardzo proszę o wypełnienie jej. Ankieta jest anonimowa i posłuży do ewaluacji.

Serdecznie dziękuję.

Wewnętrzny system oceniania zachowania w grupie OO.

Wewnętrzny system ocenia zachowania - grupa 00.

1a obok 1b1b obok 1aPod wszystkie zdjęciach

Ramowy plan dnia dla dzieci sześcioletnich.

Ramowy plan dnia grupa 00

Podstawa programowa wychowania przedszkolnego dla przedszkoli

i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.