Rekrutacja do przedszkoli, szkół podstawowych na rok 2024/2025

Oddział przedszkolny

Informujemy, że listy przyjętych dzieci do grupy 6-latków są wywieszone w szkole lub dostępne w sekretariacie szkoły. Rodzice dzieci przyjętych od dnia 10.04.2024 r. do 15.04.2024 r. do godz. 15 muszą potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do oddziału.( załącznik potwierdzenia woli.
Dziecko, którego rodzice nie potwierdzą woli w tym terminie będzie odrzucone z oddziału 6-;tków.

Potwierdzenie woli

Informujemy, że z dniem 8 marca 2024 r. rusza rekrutacja elektroniczna do przedszkoli i oddziałów dla dzieci 6 letnich w szkołach podstawowych.
Poniżej znajduje się link do strony dla rodziców, na której będzie odbywała się rekrutacja:
rekrutacje-siedlce.pzo.edu.pl
Po wejściu w link w link przechodzimy do zakładki „Rekrutacja do przedszkoli” i tu znajdziemy pełny harmonogram naboru.

Klasa pierwsza

Harmonogram rekrutacji do klasy 1 na rok szkolny 2024/2025