XXVIII Miejski Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej

12 kwietnia zespoły FRAJDA KIDS❤ i LUDOWA ÓSEMKA♥️ reprezentowały naszą szkołę na XXVIII Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej organizowanym przez MOK w Siedlcach.

W kategorii Taniec Nowoczesny klasy I-IV młodzi artyści z zespołu FRAJDA KIDS 🥰zaprezentowali się w układzie pt. "Jesteś tęczą, czyli brokatowe szalenstwo". Choreografia, barwne stroje, widowiskowe show, a przede wszystkim przesłanie jakie nieśli tancerze "Nie trzeba się bać, naprawdę żyć..." nagrodzone zostało 1 miejscem🏆💥.
Opiekunem i choreografem zespołu jest p. Paweł Pasztor.

Natomiast klasa 1b jako Zespół ❤️LUDOWA ÓSEMKA❤️ pod opieką p. Kingi Chróściel otrzymała wyróżnienie w kategorii Taniec Ludowy klasy I-IV przygotowując układ KRAKOWIAKA. Pierwszoklasiści spisali się na medal🏅prezentując się w tradycyjnych krakowskich strojach 😊

Gratulujemy naszym wspaniałym tancerzom i życzymy powodzenia w kolejnych wyzwaniach tanecznych 💃🕺🏻🤩