Copyright 2024 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

Zakończenie Roku w klasach 1-3

23 czerwca 2023r. odbyło się uroczyste Zakończenie Roku w klasach 1-3. Zakończenie roku to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, niosąca za sobą trud dziesięciu miesięcy nauki, jednocześnie jednak rozpoczynająca okres dwumiesięcznej zabawy, rozrywki i beztroski.

Dla klas trzecich to także zakończenie pewnego etapu w życiu szkolnym. Nowi nauczyciele, nowe przedmioty i nowe sale lekcyjne. Na szczęście koleżanki i koledzy będą ci sami. Uczniowie klas trzecich przedstawili krótki program artystyczny. Wystąpił także chór szkolny oraz szkolny zespół taneczny Frajda Kids. Podczas uroczystości miało również miejsce podsumowanie projektu „Lekcja wf z ...”. Po części artystycznej Pan Dyrektor dr Karol Wnorowski wręczył najlepszym uczniom nagrody za liczne sukcesy w konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych. Podziękował wszystkim za wysiłek i zachęcał do dalszej pracy oraz życzył udanych i bezpiecznych wakacji.

List Ministra Edukacji i Nauki na zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2022/2023

Życzymy wszystkim uczniom wesołych, słonecznych i bezpiecznych wakacji, miłego wypoczynku i uśmiechu na co dzień, oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć >>TUTAJ<<

f t g m