Szkolne walentynki

„Znajdź swoją drugą połówkę”, pod tym hasłem Samorząd Uczniowski przeprowadził szkolną zabawę z okazji walentynek. Akcja polegała na wylosowaniu jednej połówki serca i znalezieniu takiej, która będzie do niej pasowała. Serce musiało idealnie pasować - kształtem przecięcia.

Wszystkie odnalezione pary, które zgłosiły się do opiekunów SU oraz p. Joanny Gałązki, w nagrodę za owocne poszukiwania otrzymywały symboliczne słodkości. Akcja przyczyniła się do integracji środowiska szkolnego i nawiązania nowych znajomości.
Również w tym dniu, szkolne amorki, rozdały wszystkim adresatom walentynkowe kartki, wyrażając w ten sposób swoje sympatie. W szkole zrobiło się gwarno i wesoło, a zabawa była niesamowita!

{gallery}/Foto/2023-2024/Walentynki{gallery}