- Szczegóły
- Poprawiono: czwartek, 07 wrzesień 2023 20:46
RADA PEDAGOGICZNA W ROKU SZKOLNYM 2023/2024
dr Karol Wnorowski - dyrektor
mgr Joanna Jakubik – wicedyrektor
mgr Izabela Wróbel – wicedyrektor
Język polski
mgr Krupa Weronika
mgr Olejniczak Monika (urlop)
mgr Szewczak Agnieszka
mgr Szpura-Łukasiuk Iwona
mgr Wójcik Natalia
mgr Zwolińska Ewa
Język angielski
mgr Flanczewska Edyta
mgr Gruszecka Sylwia
mgr Makowiecka Małgorzata
mgr Nikoniuk Joanna
mgr Paszkowska Aleksandra
lic. Stańczuk Agnieszka (urlop)
mgr Zalewska Małgorzata
mgr Zwolińska Monika
Język niemiecki
mgr Rozbicka Iwona
mgr Wróbel Izabela
Historia i WOS
mgr Chwedczuk Wojciech
mgr Dudewicz Izabela
mgr Olszewska Jadwiga
Matematyka
mgr Barbaszyńska Agnieszka
mgr Jakubik Joanna
mgr Łobacz Kamila (urlop)
mgr Prokop Iwona
mgr Wojdyna Małgorzata
Informatyka
mgr Góral Anna
mgr Kozaczuk Mariusz
mgr Prokop Iwona
mgr Wojdyna Małgorzata
Fizyka
mgr Sugier Dorota
Chemia
dr Wnorowski Karol
Biologia
mgr Pilich Elżbieta
Przyroda
mgr Pilich Elżbieta
mgr Zienkiewicz Justyna
Geografia
mgr Kępa Dorota
mgr Pieciukiewicz Małgorzata
Plastyka
mgr Kozak Piotr
mgr Turkowski Maciej
Muzyka
mgr Różański Dariusz
mgr Turkowski Maciej
Technika
mgr Kozak Piotr
Religia
ks. mgr Grzebisz Piotr
ks. mgr Kowalik Mateusz
mgr Kruś-Rowicka Magdalena
mgr Paczóska Urszula
mgr Szaniawska Mirosława
mgr Zalewska Małgorzata
Wychowanie fizyczne
mgr Araszkiewicz Tomasz (urlop)
mgr Bareja Paweł
mgr Figarski Cezary
mgr Hodun Marta
mgr Mierzejewski Piotr
mgr Podgórzak Robert
mgr Stempień-Koc Iwona
mgr Wojtczak- Belniak Dorota
Wychowanie do życia w rodzinie
mgr Kot Katarzyna
mgr Księżopolska Mariola
mgr Olszewska Jadwiga
Doradztwo zawodowe
mgr Dudewicz Izabela
Edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Kozaczuk Mariusz
Edukacja wczesnoszkolna
mgr Chróściel Kinga
mgr Gregor-Mitura Anna
mgr Kajka Małgorzata
mgr Kot Katarzyna
mgr Krupa Weronika
mgr Kruś-Rowicka Magdalena
mgr Maruszewska Sylwia
mgr Michalak Izabela
mgr Pasztor Paweł
mgr Płatkowska Joanna
mgr Przekaza Magda
mgr Staniszewska Anna
mgr Szaniawska Sylwia
mgr Szmurło Aleksandra
mgr Szymczak Małgorzata
mgr Topolewska Ewelina (urlop)
Nauczyciele współorganizujący kształcenie
mgr Artych Agnieszka
mgr Biarda Ewa
mgr Bielecka Monika
mgr Chmielak-Sarzyńska Agnieszka
mgr Drygiel Anna
mgr Gałązka Joanna
mgr Gawrońska Katarzyna
mgr Izdebska Martyna
mgr Micun Katarzyna
Pedagog
mgr Księżopolska Mariola
Pedagog specjalny
mgr Olszewska Anna
Psycholog
mgr Kowalczyk Agnieszka
Logopeda
mgr Kamecka Justyna
mgr Micun Katarzyna
Biblioteka
mgr Kogut Małgorzata
mgr Szewczak Agnieszka
mgr Tatarczak Danuta
Świetlica
mgr Bajdak Izabela
lic. Bednarczyk Beata
mgr Chwedczuk Wojciech
mgr Dudewicz Izabela
mgr Olszewska Jadwiga
mgr Rola Magdalena
mgr Stefaniuk Wioleta
mgr Szupłak Martyna (urlop)
mgr Wolska Katarzyna (urlop)
mgr Zienkiewicz Justyna
Oddział przedszkolny 6-latki
mgr Kesling Agata (urlop)
mgr Rychlik Karolina
mgr Wyrębek Katarzyna