Copyright 2019 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

RADA PEDAGOGICZNA W ROKU SZKOLNYM 2019/2020
dr Karol Wnorowski - dyrektor
mgr Hanna Witkowska – wicedyrektor
mgr Izabela Wróbel – wicedyrektor
mgr Tomasz Araszkiewicz - kierownik obiektów sportowych

Język polski
mgr Danuta Kowalczyk
mgr Ewa Zwolińska
mgr Iwona Szpura-Łukasiuk
mgr Agnieszka Szewczak
mgr Monika Olejniczak

Język angielski
mgr Edyta Flanczewska
mgr Małgorzata Makowiecka
mgr Agnieszka Stańczuk
mgr Joanna Nikoniuk
mgr Monika Zwolińska

Język niemiecki
mgr Izabela Wróbel
mgr Monika Bielecka
mgr Iwona Rozbicka

Historia i WOS
mgr Jadwiga Olszewska
mgr Izabela Dudewicz
mgr Wojciech Chwedczuk

Matematyka
mgr Agnieszka Barbaszyńska
mgr Iwona Prokop
mgr Ewa Walczuk
mgr Małgorzata Wojdyna

Informatyka
mgr Hanna Witkowska
mgr Mariusz Kozaczuk
mgr Małgorzata Wojdyna
mgr Iwona Prokop

Fizyka
mgr Grażyna Musiejczuk

Chemia
dr Karol Wnorowski
mgr Aldona Czapska

Biologia
mgr Aldona Czapska
mgr Elżbieta Pilich

Przyroda
mgr Grażyna Musiejczuk

Geografia
mgr Elżbieta Pilich

Plastyka
mgr Piotr Kozak
mgr Maciej Turkowski

Muzyka
mgr Dariusz Różański
mgr Maciej Turkowski

Zajęcia techniczne, Technika
mgr Piotr Kozak

Religia
ks. dr Dariusz Ostałowski
mgr Urszula Paczóska
mgr Małgorzata Zalewska

Wychowanie fizyczne
mgr Tomasz Araszkiewicz
mgr Piotr Mierzejewski
mgr Robert Podgórzak (urlop)
mgr Iwona Stempień
mgr Dorota Wojtczak- Belniak
mgr Paweł Bareja
mgr Cezary Figarski
mgr Marta Hodun
mgr Marcin Chomicz

Wychowanie do życia w rodzinie
mgr Jadwiga Olszewska

Doradztwo zawodowe
mgr Izabela Dudewicz

Edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Mariusz Kozaczuk

Edukacja wczesnoszkolna
mgr Bożena Rozwadowska
mgr Anna Gregor-Mitura
mgr Sylwia Szaniawska
mgr Magdalena Kruś-Rowicka
mgr Iwona Rozbicka
mgr Anna Staniszewska
mgr Aleksandra Szmurło
mgr Paweł Pasztor
mgr Agata Kesling
mgr Katarzyna Kot
mgr Ewelina Bosek
mgr Ewelina Topolewska

Nauczyciele wspomagający
mgr Justyna Kamecka
mgr Katarzyna Łukasiuk
mgr Anna Olszewska
mgr Monika Bielecka
mgr Agnieszka Chmielak-Sarzyńska
mgr Katarzyna Wolska

Pedagog
mgr Mariola Księżopolska

Psycholog
mgr Paweł Gregorczuk

Logopeda
mgr Justyna Kamecka

Biblioteka
mgr Danuta Tatarczak
mgr Małgorzata Kogut
mgr Bożena Misztela

Świetlica
mgr Wioleta Stefaniuk
mgr Martyna Skóra
mgr Agnieszka Szewczak
mgr Katarzyna Kot
mgr Izabela Dudewicz
mgr Grażyna Musiejczuk
mgr Maciej Turkowski
mgr Piotr Kozak
mgr Sylwia Szaniawska
mgr Monika Olejniczak
mgr Karolina Rychlik

f t g m