Copyright 2020 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

Piknik Rodziny

Dyrektor, Rada Pedagogiczna, Pracownicy SP8 po raz kolejny zorganizowali Piknik Rodzinny. Impreza odbyła się 1 czerwca na terenie szkoły podczas której przeprowadzono zbiórkę na leczenie małej Karinki . Pogoda, goście dopisali. Piknik otworzył pan dyrektor dr Karol Wnorowski, a kolejno wystąpili:

* niecodzienny, ale profesjonalny duet wczesnoszkolno - muzyczny Anna Mitura i Maciej Turkowski
* asp.szt. Sławomir Stefaniak z prelekcją pt "Bezpieczne zachowania w czasie letniego wypoczynku oraz ukształtowanie właściwych nawyków związanych z bezpieczeństwem".
* dr Marcin Dobijański z prelekcją pt "Jak poradzić sobie w sytuacjach zagrażających bezpieczeństwu".
*Nagradzany teatr pod kierownictwem Anny Staniszewskiej Czary Mary ze spektaklem pt"Baśniowy amabaras".
Ważnym punktem uroczystości był turniej piłki nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły. Dużym zainteresowaniem cieszyły się przejażdzki kucykami, poszukiwania z wojskiem przy użyciu wykrywacza metalu.Dodatkowo przygotowano loterię fantową, fotobudkę, malowanie twarzy,pokaz robotyki. Nie brakowało chętnych do udziału w konkursie plastycznym i muzycznym. Na tych co nieco opadli z sił czekał poczęstunek- kiełbaska i kaszanka z grilla,lody,kolorowe napoje, a także degustacja ciast upieczonych przez rodziców. Piknik rodzinny to wspaniały czas, za który dziękujemy naszym gościom oraz zaangażowanym w jego organizację. Zapraszamy już za rok.

Organizacja Wioleta Stefaniuk.

Zdjęcia z tego wydarzenia zobacz >>TUTAJ<<

f t g m