Igrzyska Ekologiczne

W dniach 9 - 10 maja 2019 roku w hali ARMS przy ulicy Prusa 6 w Siedlcach odbyły się  III Wielkie Igrzyska Ekologiczne dla szkół  organizowane przez Zakład Utylizacji Odpadów w Siedlcach. Impreza była uroczystym zakończeniem cyklu warsztatów „Ekologia z klasą”.

W programie Igrzysk znajdowały się zadania teoretyczne z zakresu tematyki gospodarowania odpadami oraz konkurencje praktyczne.

W Igrzyskach wzięło udział sześć czteroosobowych drużyn z naszej szkoły pod opieką pani Aldony Czapskiej i pani Elżbiety Pilich. Powtórzyliśmy zeszłoroczny sukces – dwie drużyny znalazły się w gronie finalistów:
 Drużyna  Dzwoneczków zajęła I miejsce  a Elfy otrzymały  wyróżnienie . Oto skład  zwycięskich drużyn:

Dzwoneczki (klasa 8)

1. Ozga Maja
  2. Rudeczko Wiktoria
  3. Rutkowska Aleksandra
  4. Soczewka Sandra

Elfy (klasa Vb)

1. Grzymała Natalia
  2. Rytel Wojciech
  3. Krzewniak Maka
  4. Wasiluk Alicja

Nagrodą dla zwycięzców jest  atrakcyjna  wycieczka do Kazimierza Dolnego i Nałęczowa.

Gratulujemy sukcesu.