Copyright 2019 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

Pomagamy schronisku w Ostrowi Mazowieckiej

      Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8 organizują kolejną zbiórkę darów dla psiaków ze Schroniska Bąkówka  w Ostrowi Mazowieckiej. Trafiają tam psy z terenu Siedlec.

 

       Największą pomocą dla schroniska jest adopcja. Jednak jeśli nie możecie Państwo jej dokonać,      a chcecie pomóc możecie uczynić to przynosząc karmę dla zwierząt, koce, ręczniki, zabawki dla szczeniaków , smycze, miski . Każda pomoc rzeczowa jest wielkim darem dla bezdomnych psów. Im więcej osób zaangażuje się w życie schroniska, tym lepszy los czeka  zwierzęta. Pamiętajmy, że dobro zwierząt to nasze wspólne dobro.

Punkt  zbiórki -  sala 218.

Zbiórka potrwa od 3 do 22 grudnia .

                                Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy.

Psiak

f t g m