Copyright 2021 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

Konkurs: Misja – książka!

Konkurs: Misja – książka! to ogólnopolski turniej literacki, w którym kilkuosobowe zespoły uczniów szkół podstawowych (kl. VII) i ponadpodstawowych (II i III klasa gimnazjum oraz szkoły średnie) współzawodniczą ze sobą w tworzeniu własnej książki. 

W tym roku obowiązkowym motywem przewodnim jest DOM.

Przedmiotem pracy konkursowej jest zbiór opowiadań — samodzielnie utworzony przez drużyny literackie od początku do końca począwszy od pomysłu i treści, aż po kwestie techniczne, związane z przygotowaniem materiałów do profesjonalnej publikacji, zarówno w formie elektronicznej, jak i drukowanej w Inteligentnym Systemie Wydawniczym Ridero.

Nasza książka napisana przez 7 autorek z 3b, 3a i 7a została przyjęta do konkursu. Głosowanie w Internecie od 15 grudnia.

Link do głosowania;

https://ridero.eu/pl/books/domek_z_kart_2017/

f t g m