Copyright 2019 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

Święto pluszowego misia w naszej szkole

       24 listopada w szkole obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia uczniowie, przede wszystkim klas młodszych, przynieśli swoje ulubione misie. Te małe, bure, kolorowe, milutkie, z kokardką czy w kubraczku.
Zostały  wykonane pamiątkowe zdjęcie.

Ponadto dla uczczenia tego święta sekcja charytatywna SU przyłączyła się do akcji organizowanej przez fundację Mam Marzenie. Uczniowie poszczególnych klas zakupili maskotki oraz artykuły plastyczne i przekazali dla małych pacjentów przebywających na oddziałach onkologicznych.

W akcji uczestniczyły następujące klasy: 1a, 1b, 1c, 4a, 4b, 4c, 7a, 7b, 7c, oraz gimnazjaliści: 2a, 2b, 3a, 3b, 3c, 3e, 3f.

W ten sposób uczciliśmy ten dzień, sprawiając radość uczniom i ich rówieśnikom, którzy każdego dnia zmagają się z ciężką chorobą.

Koordynatorami projektu był opiekun sekcji charytatywnej SU oraz nauczycielki szkolnej świetlicy.

f t g m