Frajda Kids na koncercie laureatów MFTDIM Siedlce 2024

W sobotę 20 kwietnia br. w sali widowiskowej "Podlasie" odbył się Koncert Laureatów XXVIII Miejskiego Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej w kategorii TANIEC.
Nasi młodzi tancerze z zespołu FRAJDA KIDS odebrali statuetkę, dyplom oraz pamiątkowe medale za zajęcie 1 miejsca w konkursie w kategorii Taniec Nowoczesny.

Podczas Koncertu Laureatów Jury Konkursu doceniło także wielką pracę choreografa zespołu i tancerzy:
"Pańska praca, kreatywność i oddanie odegrały ważną rolę w prezentacji tancerzy. Choreografia, którą Pan stworzył była wymagająca, ale pozwalająca dzieciom zaprezentować swoje umiejętności i talenty na scenie ze szczęściem i pewnością siebie. Gratulujemy Panu wychowania tak utalentowanych i pracowitych tancerzy..."

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Koncertu Laureatów i występu grupy FRAJDA KIDS w układzie pt. "Jesteś tęczą, czyli brokatowe szaleństwo" w choreografii p. Pawła Pasztora.

Fotorelacja dostępna również na FB MOK Siedlce https://www.facebook.com/share/p/rSLbwf5c9YA6yFbn/