Wyniki Ligi Przedmiotowej 2023

W dniu 26 maja 2023 r. odbyła się uroczystość podsumowująca XIX Międzyszkolną Ligę przedmiotową, organizowaną przez Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach dla uczniów szkół podstawowych.

Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów odbyło się w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury.

Laureatów, nauczycieli, rodziców i zaproszonych gości powitała pani Urszula Wyrzykowska-Dudek – Dyrektor Samorządowego Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach.

Laureatami tegorocznej edycji Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej zostało kilku uczniów naszej szkoły z takich przedmiotów jak: chemia, fizyka, informatyka, język angielski i edukacja dla bezpieczeństwa (szczegółowe informacje oraz galeria zdjęć na stronie https://www.scdidn.siedlce.pl/konkursy/miedzyszkolna-liga-przedmiotowa).

Franciszek Boguszewski z klasy 8D był laureatem z trzech przedmiotów.

W rywalizacji zespołowej  nasza szkoła zajęła III miejsce.

Prezydent Miasta Siedlce Andrzej Sitnik pogratulował uczniom – laureatom konkursu świetnych wyników oraz podziękował rodzicom i nauczycielom za wysiłek włożony w kształcenie dzieci i młodzieży.

Gratulacje złożył także pan Adam Skup Dyrektor Delegatury w Siedlcach Kuratorium Oświaty w Warszawie.

Uroczystość uświetnił występ pana Macieja Turkowskiego i Olgi Jagieło z Miejskiego Ośrodka Kultury.