Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

Po wygraniu rywalizacji na szczeblu powiatowym
kategorii U10 w Siedlcach,nasza reprezentacja zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego.W tegorocznych finałach wzięło udział ponad 2000 dzieci z 228 drużyn.

Finały województwa mazowieckiego XXIII edycji Pucharu Tymbarku odbyły się w miejscowości Miętne w dniu 22.05.2023 r.
Nasi zawodnicy, po zdobyciu pierwszego miejsca w grupie , zakwalifikowali się do dalszej fazy rozgrywek.Po zwycięstwie w ćwierćfinale doznali porażki w meczu półfinałowym.W spotkaniu o trzecie miejsce musieli uznać wyższość przeciwników.Ostatecznie nasi uczniowie zdobyli bardzo wysokie,czwarte miejsce w województwie mazowieckim.
Serdecznie dziękujemy naszej reprezentacji za wspaniałą walkę i godne reprezentowanie naszej szkoły.