Na Pomoc Mateuszkowi!

Mateuszek Pietrak ma 5 lat. Jego starsza siostra- Patrycja jest uczennicą naszej szkoły i chodzi do czwartej klasy.

20 marca 2023 r. odbyła się długo wyczekiwana operacja serca chłopczyka metodą Fontana, na którą rodzina zebrała fundusze dzięki Darczyńcom FUNDACJI SIEPOMAGA. Okazało się organizm Mateuszka nie zareagował pozytywnie na leczenie i od tego dnia chłopiec walczy o życie na oddziale intensywnej terapii w UPMC Children’s Hospital of Pittsburgh w USA.

Pobyt w szpitalu przedłuża się, a każdy kolejny dzień to 25 tysięcy złotych. Rodzice i lekarze wierzą, że stan chłopca się poprawi.

Pomóżmy rodzinie, wysyłając SMS na numer 75365 o treści 0123562 oraz zaangażujmy się w akcje charytatywne, które będą przeprowadzane w maju i czerwcu na terenie naszej szkoły.

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące zdrowia Mateuszka można przeczytać na stronie Fundacji Siepomaga.

Sekcja charytatywna SP8