Gimnastyka dziewcząt i chłopców

Dnia 22.04.2023r. odbyły się zawody w gimnastyce sportowej dziewcząt i chłopców w szkole podstawowej nr 7 w Siedlcach. Po dwóch latach pandemii i nauki zdalnej w końcu nasi uczniowi mogli się zaprezentować i zrobili to najlepiej jak potrafią.
W klasyfikacji drużynowej Szkolnego Związku Sportowego zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców zdobyła I miejsce.W klasyfikacji drużynowej o Puchar Dyrektora SP7 również zwyciężyliśmy.W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt III miejsce zajęła Zosia Hodun,II miejsce wywalczyła Zuzanna Melaniuk ,najlepszą gimnastyczką została Weronika Ilińska.W rywalizacji chłopców III miejsce zajął Maksymilian Rybak ,II miejsce należało do Jana Gduli , zaś najlepszym gimnastykiem został Kacper Barczak.A oto składy naszych ZŁOTYCH drużyn chłopcy:
Wiktor Wyżywniak,Adam Leszczyński,Marcel Orzyłowski,Mateusz Błaszczyk,Jan Gdula,Aleks Miłkowski,Wiktor Miłkowski,Przemek Jedliński,Kacper Barczak, Maksymilian Rybak oraz ZŁOTE dziewczynki:Aleksandra Bąbiak,Jagoda Michalak,Zuzanna Walczak,Weronika Ilińska,Iga Grzybowska,Maja Szmurło,Zuzanna Melaniuk, Zofia Hodun, Emilia Tajak, Laura Pietrzak, Lena Szlaska.Gratulacje dla wszystkich zawodników, pokazaliście gimnastykę na najwyższym poziomie!!!