Sukses szkolnych lekkoatletów!

8 czerwca na siedleckim stadionie odbyły się XXIV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym (60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, 600m - dziewczęta i 1000m - chłopcy). Był to już trzeci etap w międzyszkolnej rywalizacji, a przystąpiły do niego najlepsze drużyny w województwie wyłonione w zawodach międzypowiatowych (11 drużyn dziewcząt i 14 zespołów chłopców). Po pięknej, ambitnej i wyrównanej walce wyniki przedstawiają się następująco:

- drużyna dziewcząt w składzie: Lena Mierzejewska, Milena Drzewiec, Alicja Gut, Amelia Strojek, Aleksandra Świder, Maria Michalak - III miejsce,
- drużyna chłopców w składzie: Tomasz Tajak, Bartosz Durka, Tymoteusz Świder, Miłosz Kulesza, Aleksander Iliński, Mikołaj Adamiak - VII miejsce.
Gratulujemy naszym uczniom wspaniałych rezultatów i nowych rekordów życiowych! Jesteśmy z Was dumni!