I Diecezjalny Konkurs Plastyczny oraz Wiedzy o Błogosławionym Kardynale Stefanie Wyszyńskim

W kolejną rocznicę pogrzebu Patrona naszej szkoły, 31 maja br. odbyło się podsumowanie I Diecezjalnego Konkursu Plastycznego oraz Wiedzy o Błogosławionym Kardynale Stefanie Wyszyńskim. W Konkursach wzięło udział 9 szkół Diecezji Siedleckiej, którym patronuje Błogosławiony Kardynał. Nasi uczniowie zostali finalistami tych konkursów. W konkursie plastycznym reprezentacja składała się z uczniów: Pola Kempisty (kl. II b), Michalina Reda (kl. IV d), Sebastian Detyna (kl. IV d). Natomiast reprezentację szkolną konkursu wiedzy tworzyli uczniowie: Sandra Harasim (kl. 7 a), Albert Kościesza (kl. 8 c), Patryk Kozłowski (kl. 8 c).

Konkurs podsumowała Dyrekcja Zespołu Placówek Oświatowych w Siemieniu (główny organizator), a nagrody wręczył Bp Kazimierz Gurda.