Świąteczna Zbiórka Żywności

W dniach 26 listopada i 29 listopada 2021r młodzież z naszej szkoły brała udział w akcji charytatywnej organizowanej przez Bank Żywności w Siedlcach. Uczniowie starszych klas kwestowali w dwóch sklepach: Biedronka i topaz na ulicy Warszawskiej. Zebrali duże ilości artykułów spożywczych, które zostaną przekazane ludziom potrzebującym. Hasłem przewodnim tegorocznej zbiórki były słowa: „Święta godne, a nie głodne”.

Dziękujemy uczniom z klas: 7e, 8a, 8b i 8c za zaangażowanie i dobre serce. Jesteśmy też wdzięczni rodzicom, którzy popierają taką działalność i uczą swoje dzieci empatii oraz wrażliwości na ludzką krzywdę.
Wyrazy wdzięczności za wsparcie i udział przekazujemy mieszkańcom naszego miasta, którzy wielokrotnie pokazali wielkie serca.

Szkolni koordynatorzy akcji: p. Ewa Zwolińska i p. Iwona Prokop