Mikołajki w klasach trzecich

O tym, że 6 grudnia to wyjątkowy dzień, dzień odwiedzin pewnego pana z brodą i worem prezentów, wiedzą duzi i mali. Ten, niezwykle wyczekany dzień w roku, choć nieco inny z powodu pandemii i zdalnej nauki, nastał w klasach trzecich. Uczniowie przywdziani w czerwone stroje i czapki, pełni ekscytacji i uśmiechu, spotkali się przed ekranami monitorów, by powitać nadchodzącego Mikołaja!

A ten był obfity, przyniósł wiele radości, drobnych upominków, słodkości. Opowiedział o sobie, swej pracy i kraju, w którym mieszka. Tego wszystkiego dowiedzieli się trzecioklasisci w dniu 4 grudnia, gdyż właściwe mikołajki wypadają w niedzielę.  Dowiedzieli się także, że wychowawcy przesyłają im wiele ciepłych słów i żywią nadzieję na rychły powrót do normalności. Wszyscy mamy nadzieję, że za rok Święty Mikołaj przeciśnie się przez komin naszej szkoły i zawita do każdej z klas już osobiście!