Copyright 2019 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

Złoty Kamerton dla chóru dziewczęcego z PG 4

Złoty Kamerton dla chóru dziewczęcego z PG 4

  W dniach 21-23 października 2016r. chór dziewczęcy Publicznego Gimnazjum nr 4 CANZONA pod dyrekcją p. Dariusza Różańskiego uczestniczył w finale XXXVI Ogólnopolskiego Konkursu Chórów A Cappella Dzieci i Młodzieży w Bydgoszczy. Organizatorem Konkursu jest Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Miasto Bydgoszcz.
  Dziewczęta z naszego gimnazjum pięknie zaprezentowały się podczas przesłuchań konkursowych, zdobywając ZŁOTY KAMERTON oraz nagrodę specjalną – Puchar Prezesa Polskiego Związku Chórów i Orkiestr za najlepsze wykonanie utworu inspirowanego muzyką ludową. Jest to już kolejny sukces naszego chóru w tym konkursie.
   

Chórzystkom i Dyrygentowi serdecznie gratulujemy.

[Obejrzyj galerię zdjęciową]

f t g m