"Gra terenowa" na Pikniku Rodzinnym 2023

Biblioteka szkolna wzięła udział w przygotowaniach do Pikniku Rodzinnego  2023. Nauczyciele bibliotekarze we współpracy z nauczycielami świetlicy i nauczycielami wspomagającymi przygotowali dla uczniów i ich rodzin ciekawą grę terenową. Udział w grze wymagał od uczestników zarówno sprawności fizycznej (rzut do celu, skoki na piłce między pachołkami, bieg po linii ze szklanką wody ...), jak i intelektualnej (rebusy, znajdź różnice na obrazkach, z pomieszanych liter ułóż tytuł lektury, napisz krótką historyjkę, wykorzystując 5 podanych wyrazów ...).

Za każde  dobrze rozwiązane zadanie uczestnicy otrzymywali zestaw liter. Po rozwiązaniu wszystkich zadań, należało odgadnąć hasło główne: "Bezpieczne wakacje". Wszyscy uczestnicy gry poradzili sobie świetnie z zadaniami i hasłem głównym. Zabawa była doskonała: dużo śmiechu, radości, pozytywnej energii. Na koniec były gratulacje i  nagrody dla każdej drużyny. Koordynator gry: p. Agnieszka Szewczak.