Copyright 2023 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

„Scenariusz życia”- warsztaty profilaktyczne

20 września gościem uczniów z klas VI-VIII był Under Paweł Przewoźny, twórca filmowy, reżyser i raper.
Warsztaty poprowadzone było w tonie motywowania młodych ludzi do określania celów oraz ich realizowania, spełniania marzeń a także „czystego życia” ,życia bez używek. „ Każdy ma talent tylko musi zacząć go rozwijać, a wtedy wszystko staje się możliwe” usłyszeli .uczniowie. Przyjazna atmosfera, bezpośredni dialog pana Pawła z młodzieżą, fragmenty filmowe, muzyczne, a także konkursy z nagrodami zainteresowały i zainspirowały naszych uczniów. Wielu z nich zostało po zakończeniu warsztatów, aby porozmawiać, pochwalić się swoimi osiągnięciami.

Warsztaty realizowane są w ramach programu Tama zleconego przez Urząd Miasta Siedlce przy współpracy ze Stowarzyszeniem Szansa.

 

f t g m