Copyright 2023 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

Otrzęsiny klas 4

Dnia 30.10.2023 w naszej szkole odbyły się tradycyjne Otrzęsiny klas czwartych zorganizowane przez Samorząd Uczniowski. Chrzest bojowy miał na celu sprawdzenie czy czwartoklasiści są godni zaszczytu przyjęcia w poczet starszej społeczności uczniowskiej. Podczas zabawy przechodzili rozmaite próby sprawdzające ich zręczność, sprawność, spostrzegawczość różnorodną wiedzę oraz talent plastyczny.

Uczniowie przygotowali również krótkie, wspaniałe prezentacje swoich klas. Wszystkie zabawy odbywały się w miłym i radosnym nastroju, przy wsparciu uczniów z SU oraz wychowawców, którzy bili głośne brawa i dopingowali czwartoklasistów. Wszyscy stanęli na wysokości zadania i udowodnili, że zasługują na zaszczytne miano uczniów klasy czwartej Szkoły Podstawowej nr 8 w Siedlcach.
Gratulujemy!!!

f t g m