Copyright 2024 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

Piknik rodzinny

Tradycyjnie w czerwcu  w naszej szkole odbył się PIKNIK RODZINNY. Doskonała aura pogodowa sprzyjała dobrej zabawie i miłej, rodzinnej atmosferze, bo razem zawsze wesoło ! Korzystaliśmy z atrakcji, integrowaliśmy się i pomagaliśmy w akcji szkolnej sekcji charytatywnej.Odbyła się loteria biżuterii, którą przygotowały uczennice klas4b i 4c ,oraz loteria fantowa. Zebrane pieniądze w kwocie2605 zł zostały przekazane na konto Mateuszka Pietraka.

Patio szkolne stało się miejscem zabaw, animacji i warsztatów przygotowanych przez naszych nauczycieli. Piknik wsparła Komenda Miejska Policji w Siedlcach,  Poradnia Zdrowie, Stajnia z Sokołowa Podlaskiego Hippo – Campus i stoisko STEMkids . Nasze wspaniałe panie z kuchni przygotowały dla wszystkich kiełbaski z grilla, a Rodzice dostarczyli coś na deser. Wszystkim zaangażowanym i uczestnikom serdecznie dziękujemy. Po raz kolejny pokazaliśmy , że potrafimy się wspólnie bawić oraz pomagać ludziom potrzebującym.

Zdjęcia z tego wydarzenia zobacz >>TUTAJ<<

f t g m