Copyright 2021 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

Kolorowo, czyli... zdrowo w klasie 2b i 2d

Podczas lekcji zdalnych uczniowie klasy 2b i 2d mieli możliwość spotkać się z dietetykiem poradni Symetria, panią Izabelą Krupą. Celem spotkania było uświadomienie uczniom błędów żywieniowych, które popełniają w codziennym żywieniu. Dzieci dowiedziały się, co jeść, aby być zdrowym.

Pani chętnie odpowiadała na pytania i dzieliła się swoimi doświadczeniami związanymi z nawykami żywieniowymi. Spotkanie pokazało uczniom, jak ważne w życiu jest to, co jemy. Na koniec odbył się konkurs na zdrową kanapkę, zgodną z zasadami piramidy żywieniowej.

Pani Izabeli Krupie bardzo serdecznie dziękujemy za wspaniałe spotkanie. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszymi kanapkami, może kogoś zainspirują...

f t g m