Copyright 2021 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

Dzień Edukacji Narodowej i Jubileusz 30-lecia Szkoły

14 października 2021 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej połączona z Jubileuszem 30-lecia naszej Szkoły.Uczniowie złożyli swoim nauczycielom życzenia z okazji ich święta oraz zaprosili wszystkich zebranych do "wehikułu czasu" w podróż sentymentalną przez trzydzieści minionych lat.Ze wzruszeniem wysłuchaliśmy niezwykłej opowieści o początkach istnienia naszej placówki i obejrzeliśmy unikalne zdjęcia, w których zaklęta jest historia kilku już pokoleń uczniów i nauczycieli.

O trzydziestu minionych latach opowiadali: pani Izabela Dudewicz, pani Katarzyna Wolska i pan Marcin Chomicz.Nie zabrakło, jak zwykle profesjonalnej, oprawy muzycznej i plastycznej pod kierownictwem pana Dariusza Różańskiego, pana Macieja Turkowskiego i pana Piotra Kozaka.Spektakl wyreżyserowała pani Iwona Szpura-Łukasiuk.

Cała relacja fotograficzna znajduje się >>TUTAJ<<

f t g m