Copyright 2021 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

Ślubowanie klas pierwszych

20 października 2021 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. W tak ważnym dniu, dzieci oficjalnie zostały przyjęte w poczet uczniów naszej szkoły. Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać i recytować wiersze. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali było ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez Dyrektora Szkoły dr Karola Wnorowskiego.

Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki, o czym przypominać im będą otrzymane dyplomy. Wszystkim pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy wielu sukcesów, wytrwałości w podejściu do obowiązków szkolnych, niespożytej energii i chęci do zdobywania wiedzy. Witamy w gronie pełnoprawnych uczniów !

f t g m