Copyright 2020 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

Inauguracja sportowego roku szkolnego 2019/2020

W piątek (20.09.2019r.) w Szkole Podstawowej nr 5 miała miejsce Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2019/2020. W trakcie uroczystości podsumowano dokonania w minionym roku szkolnym.

Za czołowe miejsca we współzawodnictwie sportowym szkół wręczono  puchary. Uczniowie oraz nauczyciele za godne reprezentowanie Miasta Siedlce na XXI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej otrzymali pamiątkowe statuetki. Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Małgorzata Głuchowaska - srebrna medalistka w biegu na 100m oraz drużyna chłopców w gimnastyce sportowej w składzie: Sajewicz Piotr, Świder Tymoteusz, Duk Bartosz, Niedziółka Filip, Gołuński Aleksander, Jastrzębski Kacper, Szmurło Szymon, Biernacki Szymon. Wyróżnieni zostali również nauczyciele wychowania fizycznego: Dorota Wojtczak-Belniak oraz Paweł Bareja pod opieką których uczniowie odnosili sukcesy sportowe w  XXI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Gratulujemy i życzymy sukcesów w nowym sportowym roku szkolnym!

Zdjęcia z tego wydarzenia zobacz TUTAJ.

f t g m