Copyright 2020 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019

19 czerwca 2019 r. zakończyliśmy uroczyście  rok szkolny 2018/2019. 

Pan Dyrektor dr Karol Wnorowski podziękował wszystkim za całoroczną pracę i pogratulował uczniom wysokich wyników w nauce.  

Wiele ciepłych słów do uczniów, nauczycieli i rodziców skierowały p. Marta Michalak i p. Elżbieta Kruczyńska przedstawicielki Rady Rodziców, które zaszczyciły nas swoją obecnością.

Uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 5,0 i wyższą oraz wzorowe zachowanie otrzymali nagrody. Uhonorowano też uczniów za szczególne osiągnięcia w konkursach, olimpiadach, ligach przedmiotowych oraz wysokie wyniki w sporcie, a także za pracę na rzecz wolontariatu, Samorządu Szkolnego. Uroczystość zakończenia roku szkolnego uświetniły występy uczniów klas młodszych, zespołu muzycznego i chóru Canzona. Nie  zabrakło podziękowań, wierszy i piosenek, które spowodowały, że niejednemu zakręciła się łezka w oku. Na zawsze pożegnaliśmy uczniów klas III gimnazjum i uczniów klas VIII.

Warto dodać, że uroczystości towarzyszyły dwa poczty sztandarowe – Sztandar PG nr 4 i Sztandar SP nr 8. Razem z pożegnaniem gimnazjalistów pożegnaliśmy Sztandar PG nr 4.

Na koniec prowadzący podziękowali całemu gronu pedagogicznemu i dyrekcji za owocną współpracę, a pan dyrektor życzył wszystkim wspaniałych wakacji. Po uroczystym apelu uczniowie spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami. Jeszcze raz poruszona została tematyka bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku, po czym wszyscy udali się na zasłużone wakacje.

Zdjęcia z tego wydarzenia zobacz >>>TUTAJ<<<

f t g m