Copyright 2020 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

Bal Absolwentów 8 czerwca 2019r.

To był bal…

8 czerwca o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 8 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego rozpoczął się uroczysty Bal Absolwentów.

Oficjalnego otwarcia dokonali wspólnie dyrektor szkoły p. dr Karol Wnorowski oraz przewodnicząca Rady Rodziców p. Elżbieta Kruczyńska, która w swoim przemówieniu podziękowała dyrekcji szkoły, wszystkim nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi za trud i ciężką pracę, która wspierała młodzież w różnych sytuacjach, życzyła sukcesów w dalszej pracy. 

Był to wyjątkowy bal, jedyny w swoim rodzaju, taki już nigdy się nie powtórzy. A to za przyczyną kończącej się reformy edukacyjnej. W tym roku w balu wzięli udział uczniowie klas III gimnazjum i VIII szkoły podstawowej. Zgodnie z tradycją uczniowie rozpoczęli bal polonezem przygotowanym przez p. Iwonę Stempień i p. Cezarego Figarskiego. Na ten moment z niecierpliwością czekali przejęci uczniowie oraz ich rodzice. Nasi absolwenci tego dnia ubrani w odświętne, eleganckie stroje zaskoczyli wszystkich swoim dojrzałym wyglądem i piękną choreografią tańca.

Po polonezie nadszedł moment na podziękowania wychowawcom i pamiątkowe zdjęcia, a po części oficjalnej odbyły się przyjęcia w klasach i wspólna zabawa do późnego wieczora.
Uroczystość przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze.

Wszystkim uczniom życzymy dalszych sukcesów, ale już poza murami naszej szkoły.

Galerię zdjęć z balu zobacz >>>TUTAJ<<<

Zdjęcia: p. Tomasz Trusiewicz (Mawi), video: p. Paweł Bareja (SP8)

f t g m