Copyright 2019 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

Zawody gimnastyczne

24 maja w Garwolinie odbyły się otwarte zawody regionu Mazowsza UKS-ów w gimnastyce sportowej. Uczniowie rywalizowali w następujących konkurencjach: ćwiczenia wolne, skok przez kozła, ćwiczenia na ławeczce gimnastycznej (dziewczęta), wymyk (chłopcy).

Bardzo udanie wystartowali w nich uczniowie naszej szkoły. Chłopcy zajęli I miejsce w wieloboju drużynowym, oraz pięć miejsc na podium w wieloboju indywidualnym w poszczególnych kategoriach wiekowych:  I miejsce - Kacper Jastrzębski, II miejsce - Aleksander Gołuński,  III miejsce - Szymon Szmurło, II miejsce - Tymoteusz Świder, III miejsce - Piotr Sajewicz. Dziewczęta po zaciętej rywalizacji zajęły IV miejsce. Gratulujemy!!!

Drużyna dziewcząt:
1. Ławecka Alicja kl. 1c
2.Lewalska Aleksandra kl. 1c
3. Soczewka Wiktoria kl. 1c
4. Łopucka Weronika kl. 2c
5. Soszyńska Alicja kl. 2c
6. Rajkiewicz Emilia kl. 2c
7. Michalak Maria kl. 2c 
8. Bąk Lena kl. 2c
9. Niedziółka Gabriela kl. 2c
10. Świder Aleksandra kl. 4c
11. Kacprzak Julia kl. 4c
12. Romańska Karolina kl. 5c
Drużyna chłopców:
1. Sajewicz Piotr kl. 1c
2. Świder Tymoteusz kl. 1c
3. Niedziółka Filip kl. 2c
4. Szmurło Szymon kl. 2c
5. Wiewiórka Maciej kl. 2c
6. Szydłowski Aleks kl. 2c
7. Biernacki Szymon kl. 2c
8. Duk Bartosz kl. 2c
9. Jastrzębski Kacper kl. 2c
10. Gołuński Aleksander kl. 2c

Zdjęcia z tego wydarzenia zobacz >>TUTAJ<<.

f t g m