Copyright 2019 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

Zbiórka elektroodpadów w Szkole Podstawowej nr 8 zakończona sukcesem

W dniach  8– 15 maja 2019 r. na terenie Szkoły Podstawowej nr 8  prowadzona była zbiórka elektroodpadów.  Akcja cieszyła się sporym zainteresowaniem. Łączna masa elektroodpadów, jaką udało się zebrać podczas akcji to 3 526 kg i 400 kg baterii.

Zebrane zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne trafiły do zakładu przetwarzania  i w sposób zgodny z przepisami ochrony środowiska zostaną  przetworzone i zutylizowane. Mieszkańcy naszego  osiedla zdali egzamin z ekoodpowiedzialności. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w zorganizowanej zbiórce.

 Szczególne podziękowania składamy Nadleśnictwu  Siedlce za bezpłatne przekazanie sadzonek drzew .

                                                                        Koordynator  akcji – Elżbieta Pilich

f t g m