Copyright 2019 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

Świąteczna Zbiórka Żywności 30 listopada - 1 grudnia 2018

W dniach 30 listopada i 1 grudnia 2018r odbyła się Świąteczna Zbiórka Żywności organizowana przez Banki Żywności.
Aby dołączyć do akcji wystarczyło zakupić dodatkowe artykuły spożywcze i po odejściu od kasy w supermarkecie przekazać je wolontariuszom w specjalnie oznakowanych punktach.

Rekomendowane produkty to te z długim terminem przydatności. Na pomoc czekają samotni rodzice i osoby starsze, niedożywione dzieci, osoby zmagające się z chorobami, ludzie, których mimo pracy, nie stać na zakup żywności. Dzieląc się swoimi zakupami ratujemy święta tych, którzy tego najbardziej potrzebują.

Uczniom z klas: III b, III c, III e, III f ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Siedlcach dziękujemy za udział w zbiórce produktów spożywczych w sklepach: Biedronka i Topaz na ulicy Warszawskiej. Zebrana żywność zostanie przekazana za pośrednictwem Banku Żywności potrzebującym.

Wyrazy wdzięczności za wsparcie i udział przekazujemy mieszkańcom naszego miasta, którzy wielokrotnie pokazali wielkie serca.

f t g m