Copyright 2019 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

Szkoła Podstawowa nr 8 przystępuje do konkursu „Razem Ratujemy Konie – VI edycja”

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi dzieci i młodzieży na problem wywozu polskich koni do rzeźni u schyłku ich życia oraz możliwości wykorzystania tych koni w celach rehabilitacyjnych (hipoterapia) dla dzieci z autyzmem.

Celem jest także pomoc wszystkich środowisk w całej Polsce w wybudowaniu azylu dla koni (stajnia) w ośrodku Ostoya Roztocze w Kawęczynku koło Szczebrzeszyna.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Honor Pomagania Dzieciom. Adres do korespondencji: Ul. Gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 39 lok. 203, 03-982 Warszawa, www.fundacjahpd.pl, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Regulamin    Formularz zgłoszeniowy

Na terenie naszej szkoły akcję organizują klasy 7a i 5a z wychowawcami.   

RatujemyKonie2

 

 

f t g m