Otrzęsiny klas czwartych

W piątek 05.10 odbyły się w naszej szkole otrzęsiny klas czwartych zorganizowane przez SU.

Każda z klas ubrana była w innym kolorze tworząc drużynę

• szarą ( klasa 4a)
  • czarną ( klasa 4b)
  • żółtą (klasa 4c)
  • białą (klasa 4d)
  • czerwoną ( klasa 4e)

Rywalizacje międzyklasowe dostarczyły wszystkim wielu uśmiechów i emocji. Uczniowie brali udział w pokazie mody na który musieli zaprojektować i wykonać swój mundurek szkolny, mieli też za zadanie namalować portret Pana Dyrektora co stanowiło nie lada wyzwanie.

Pod opieką starszych uczniów z samorządu, uczniowie klas czwartych brali udział w szkolnych podchodach, rozwiązując zagadki, łamiąc szyfry i odnajdując ukryty przedmiot.

Były też konkurencje sprawnościowe, kalambury, oraz pytania o szkole.

Świetnie sobie również poradzili tańcząc z nieznanym partnerem czy rozpoznając swojego wychowawcę.

Tą pierwszą rywalizację wygrała klasa 4e, która dostała drobne upominki.

Wszyscy bawili się wspaniale,a na koniec każda z klas odebrała z rąk przewodniczącej samorządu uczniowskiego pamiątkowy dyplom.

Potem wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek zorganizowany przez rodziców.

op. Aneta Gut

Edyta Flanczewska

Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia: