Copyright 2019 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

Informacja dla uczniów klasy 7 o profilu językowym w roku szkolnym 2018/2019

Z uwagi na fakt iż, jest duża liczba uczniów chętnych na klasę 7 o profilu językowym, w dniu 20 sierpnia 2018 o godz. 10:00 odbędzie się sprawdzian diagnostyczny z języka angielskiego, którego celem jest wyselekcjonowanie uczniów, którzy będą uczniami klasy 7 o profilu językowym (rozszerzony j. angielski). Wszystkich chętnych prosimy o przybycie w tym dniu do naszej szkoły.

Ze względu na zgłaszane do szkoły informacje o wyjazdach dzieci na obozy ustaliliśmy dodatkowy termin egzaminu z j. angielskiego dla uczniów klasy 7 o profilu językowym w roku szkolnym 2018/2019 - 13 sierpnia 2018 r. o godz. 10:00.

Podsumowując uczniowie mają dwa terminy do wyboru w których napiszą sprawdzian diagnozujący z j. angielskiego.

Uczniowie, którzy nie zgłoszą się na sprawdzian są traktowani jako niezainteresowani klasą 7 o profilu językowym.

Zapraszamy.

f t g m