Copyright 2019 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

Klasa 1c w firmie Stadler

12 kwietnia uczniowie klasy 1c zwiedzali firmę Stadler, światowego lidera w produkcji pociągów.

Stadler jest obecny w Polsce w trzech lokalizacjach - w Warszawie mieści się siedziba Oddziału Europa Środkowa, w Siedlcach zakład produkcyjny Stadler Polska, a w Łodzi i Warszawie placówki utrzymania technicznego Stadler Service Polska. Zakład produkcyjny w Siedlcach został uruchomiony w 2007 roku. Dzieci mogły zobaczyć w jaki sposób buduje się pociągi. Zostaliśmy tam bardzo miło przyjęci. Dzieciom bardzo się podobało, a pracownicy cierpliwie odpowiadali na wszystkie pytania, których było całkiem sporo. Na koniec wszystkie dzieci zostały nagrodzone prezentami z logo firmy. Bardzo dziękujemy za ciepłe przyjęcie.

f t g m