IV siedlecki charytatywny marsz Nordic Walking

W niedzielę 25 marca 2018 r. odbył się IV siedlecki charytatywny marsz Nordic Walking oraz rajd pieszy 2,5 km dla każdego. Głównym celem i założeniem marszu było zebranie środków dla Fundacji Hospicyjnej w Siedlcach Hospicjum to też życie.

Akcję bardzo licznie wsparli uczniowie naszej szkoły, w szczególności klasy sportowej Ic, ich rodzice oraz nauczyciele z panem Dyrektorem na czele. Wynikiem tego było zdobycie pucharu za najliczniejszą reprezentację biorącą udział w akcji. Ponadto uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8 wygrali klasyfikację szkół jako najszybciej idąca drużyna w marszu nordic walking na 5km, którą tworzyli: Anna Wiadrowska kl.IIIb, Emilia Korycińska kl.IIIb, Jakub Gurba kl.IIIb, Nikoleta Czarnocka kl. IIb, Maria Sikorska kl. IIIa.  Do sukcesów zespołowych uczniowie dołożyli także te indywidualne:
-Anna Wiadrowska - najlepsza siedlczanka marszu Nordic Walking oraz najszybsza w kat.14-19 lat.
-Emilia Korycińska - II miejsce w marszu Nordic Walking w kat.14-19 lat
- Maria Sikorska i Nikoleta Czarnocka - IV miejsce w marszu Nordic Walking w kat.14-19 lat
- Jakub Gurba - III miejsce w marszu Nordic Walking w kat.14-19 lat.
Wszystkim Gratulujemy!!!
Link do zdjęć: