Podsumowanie akcji charytatywnej ”Pies w potrzebie” na rzecz bezdomnych zwierząt ze schroniska w Ostowi Mazowieckiej.

W dniach 1 - 28 lutego 2018 r. w naszej szkole odbyła się zbiórka darów na rzecz bezdomnych zwierząt ze schroniska w Ostrowi Mazowieckiej. Organizatorzy akcji z przyjemnością pragną poinformować, że zbiórka zakończyła się  sukcesem.

Zebraliśmy m.in.: 88 kilogramów karmy suchej i mokrej, dużą ilość koców, ręczników i innych materiałów, które posłużą za legowisko dla zwierząt oraz miski, smycze i inne akcesoria.

Takie efekty podejmowanych działań pozwalają wierzyć w dobro ludzi i dają energię na przeprowadzanie kolejnych akcji charytatywnych.

Liczymy na was w przyszłym roku!

W imieniu tych niekochanych, porzuconych, potrzebujących psiaków ze schroniska dziękujemy uczniom i rodzicom  za wielkie serca, pomoc i wsparcie.

Uczennice kl. 2a oraz koordynator akcji Pilich Elżbieta