Dalszy ciąg sukcesów naszych piłkarzy ręcznych

W poniedziałek 19 lutego szkolna drużyna piłki ręcznej chłopców pod opieką Pani Marty Hodun ,rozegrała na swojej hali ćwierćfinał regionu.

W grupie były cztery drużyny:Mińsk Mazowiecki,Przesmyki, Siedlce oraz drużyna z Garwolina ,która nie dotarła na rozgrywki.Pierwszy mecz nasza szkoła rozegrało z drużyną z Przesmyk.Spotkanie zakończyło się wynikiem 11:24 dla SP8.Drugi mecz zapewnił kibicom wiele emocji.Drużyna z Mińska Mazowieckiego okazała się groznym przeciwnikiem dla SP8.W ostatniej minucie meczu SP8 przegrywało jednym punktem ,jednak walka była zacięta do ostatnich sekund spotkania i naszej drużynie udało się rzucić bramkę wyrównującą wynik na 10:10 i w tym samym momencie sędzia zakończył spotkanie.
Podsumowując szkolna drużyna piłki ręcznej chłopców awansowała z pierwszego miejsca w grupie do finału regionu.Trzymajmy za nich kciuki!!!!!!

Recznapolfinal2018