Copyright 2018 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków.

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Dnia 9 lutego w klasie 1c odbyła się ta wspaniała impreza. Dzieci wystąpiły przed zgromadzonymi babciami i dziadkami i wraz ze swoją wychowawczynią p. Sylwią Szaniawską oraz p. Justyną Kamecką i p. Katarzyną Kot przygotowały piękny program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem. Oprócz montażu słowno - muzycznego szanowni goście obejrzeli także przedstawienie pt. „Aladyn”, po czym wszystkie dzieci zaśpiewały głośne „Sto lat”. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem . Na zaproszonych gości czekał również słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, a spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Uroczystość uświetniła obecność Dyrekcji Szkoły.

f t g m