Copyright 2019 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

Wyróżnienie w Konkursie Kolęd i Poezji o Bożym Narodzeniu w Języku Niemieckim

Dnia 01.02.2018r. Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach zorganizowało  Konkurs Kolęd i Poezji o Bożym Narodzeniu w języku niemieckim dla szkół miasta Siedlce oraz  powiatu siedleckiego.

       Naszą szkołę, pod opieką p. M. Bieleckiej reprezentowali uczniowie klas gimnazjalnych:                                    Sandra Krasuska z kl. IIa oraz Jakub Duk z kl.IIc, recytując wiersz pt." Der kleine Nimmersatt",                        Klaudia Księżopolska z kl.IIIc i Urszula Troć z kl.IIIb, wykonując kolędę pt." Maria durch ein Dornwald ging" przy akompaniamencie Weroniki Sobiczewskiej oraz Jakuba Gurby z kl. IIIb.                      Konkursowe jury  przyznało naszym reprezentantom wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy :)

 

f t g m