Copyright 2019 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

Choinka szkolna

Karnawał to czas zabaw i wspólnego biesiadowania. Już od dawna wiadomo, że nie tylko dorośli, ale także dzieci lubią tańczyć. Uroku tym zabawom dodaje odpowiedni wystój sali, a także magia stroju biesiadników.

 10 stycznia 2018 roku odbyła się w naszej szkole zabawa choinkowa dla klas pierwszych. Dzieci wyglądały fantastycznie. Na balu było wiele księżniczek, piłkarzy, kotów. Byli też rycerze, policjanci i wiele innych ciekawych postaci. W czasie zabawy odbyło się wiele konkursów, w których dzieci z radością uczestniczyły. Były to m.in. taniec na gazecie, taniec z balonami, przechodzenie pod liną. W rolę wodzireja wcieliła się p. Rozwadowska, wychowawczyni klasy 1a. Rodzice dla swoich pociech przygotowali pyszny, słodki poczęstunek. Szkoda, że na następny bal karnawałowy musimy czekać cały rok!

Zdjęcia z tego wydarzenia zobacz TUTAJ.

f t g m