Copyright 2021 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

Głosuj na nasz projekt!!!

Teatr Szkolny pod nazwą Oczy-wiście skupiał od ponad 10 lat chętnych gimnazjalistów z naszej szkoły, a w tym roku nasze szeregi zasilili świeżą energią i entuzjazmem młodsi aktorzy z klas 4 i 7.
Obecnie nasz Mały Teatr pracuje nad spektaklem z cyklu Bajki dla zakręconych.

Pełni nadziei przystąpiliśmy do konkursu Projekt z klasą wydawnictwa Nowa Era, chcąc spełnić nasze marzenie na otrzymanie grantu - funduszy na kostiumy dla nowych nas oraz na nową scenografię i niezbędne rekwizyty. Naszym ostatnim marzeniem, równie istotnym :), są mikroporty i reflektory teatralne, dzięki którym przyjemniej będziemy razem spędzać czas i cieszyć się sztuką.

Dlatego prosimy Was o głosy 1 x dziennie - zagłosujcie na nas!!! Im więcej posiadacie adresów e-mail, tym lepiej. Im więcej głosów zdobędziemy, tym większą mamy szansę na granty dla naszego Małego Teatru OCZY-WIŚCIE! Bardzo nam zależy i wierzymy, że Wam równie bardzo! Liczymy na Was! Zagłosujcie teraz kopiując poniższy link:
https://www.projektzklasa.pl/component/projektzklasa8/projekty/pokaz/3669.html

Trzeba wypełnić 3 pola: imię, nazwisko, e-mail i z listy wybrać - Przyjaciel projektu. (nie trzeba podawać nr tel!!!!)
Na Wasz adres mailowy przyjdzie link wysłany z wydawnictwa Nowa Era aby go kliknąć i oddać głos. To tyle - zajmie to TYLKO 1 minutę a każdy głos uszczęsliwi nas i doda nam skrzydeł. Bo przecież zabawa w teatr to sama radość!!!

Mały Teatr OCZY-WIŚCIE
z nieustającym wsparciem
Moniki Bieleckiej
Anny Purzyckiej

f t g m