Copyright 2018 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

"Otrzęsiny" uczniów klas czwartych

W czwartek 16 listopada 2017r. odbyły się "otrzęsiny" uczniów klas czwartych. Celem spotkania, które miało charakter zabawy, była integracja czwartoklasistów.

Na początku każda klasa zaprezentowała swoje umiejętności i talenty. Prezentacje, przygotowane pod opieką wychowawców, były różnorodne i bardzo ciekawe. Następnie uczniowie wzięli udział w różnych konkursach. Musieli wykazać się sprawnością fizyczną, wiedzą o szkole, inwencją twórczą oraz biegłą techniką czytania. Zwycięzca każdej konkurencji otrzymał słodką nagrodę. Nad prawidłowym przebiegiem konkursów czuwała postać nietuzinkowa, a mianowicie Duch Szkoły, który bacznie obserwował i komentował zachowania uczniów. Na zakończenie spotkania dyrektor szkoły pan Karol Wnorowski wręczył każdej klasie pamiątkowy dyplom i kronikę.
"Otrzęsiny" przygotował i przeprowadził Samorząd Uczniowski.

Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia TUTAJ.

f t g m